IGOR KLEIN - gítara
Rok narodenia:
1973
Znamenie:
Býk
Obľúbená muzika:
Ozzy Osbourne, Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple, Rush, Joe Satriani, Dream Theater, Spock's Beard, Porcupine Tree... je toho strašne veľa od starej klasiky až po novodobý progresívny rock
Gitary:
PRS Custom 24, PRS SC 250, Ibanez 570EX, Neuser HandMade, Furch Acoustic

Aparát:
  Engl Screamer 50, ReproBox Engl 4x12 a Engl 2x12
Efekty:
  BOSS FT-PRO
Profil:   Hre na gitaru sa venuje od svojich 11 rokov, neskôr absolvuje školu el. gitary v Žiline. Hráva v rôznych hudobných zoskupeniach v ZA a BA (Acrux, Bandgang, Roadsnake, Impertinentní, Palo Chodelka - LBR ...) Od roku 1993 doteraz je stálym členom kapely Arzén. V roku 1994 zakladá formáciu DAIRA, kde je v prevažnej miere autorom hudby a pôsobí ako gitarista a kapelník.
Diskografia:   Arzén výber 90-95
Arzén - Arzén 1998
Arzén a Nebeská Muzika - Ešte raz 2000
CD Capielka - muzikál Údolie 2001
Arzén - Zhasínania 2003
Arzén - Pokušenie 2004
Arzén - Na skle maľované 2005
Arzén - S tebou či bez teba 2008
 
         
   
KATARÍNA ĎURČANOVÁ - spev
Rok narodenia:
1979
Znamenie:
Kozorožec
Obľúbená muzika:
Guano Apes, Porcupine Tree, Spock´s Beard, The Sweet, KISS, Jaro Filip, Bára Basiková, Lucie Bíla, AC/DC, Ozzy Osbourne, The Beatles, Eva Cassidy, Norah Jones, Robbie Williams, Red hot chili peppers, Ella Fitzgerald, Kabát, Horkýže slíže... a mnohé iné počúvateľné, od swingu cez rocky 60-te a 70-te, až k dnešnému rocku a matalu.

Gitary:
Ibanez electro acoustik AEL20 - VV1201, jedna španielka od Jofa, jedna od strýka a jedna po tatovi. A piano Petrof a kláves Yamaha DGX 300, ale dá sa na ňom voziť iba v zime dolu kopcom.

Efekty:
  Čistý a skreslený hlas
Profil:   So spevom začala už v detstve ako 8 ročná v ĽŠU. Asi po dvoch rokoch ju to prešlo a venovala sa vlastnej tvorbe. Neskôr začína spievať alty v žilinskom detskom zbore Odborárik. Počas štúdia na vysokej  škole začína pôsobiť ako vokalistka, klávesáčka a neskôr speváčka a textárka v rockovej skupine Blade, Kate a klávesáčka a vokalistka v The Cranberries revival. Od roku 2005 spieva v kapele Daira, kde pôsobí svojim zamatovým altovým hlasom, textami a charizmou. Popri Daire spieva v swingovej kapele V8 Band.
Diskografia:   Blade – demo (2001)
Muzikál - Keď v máji sú Vianoce (2004)
Arzén – Na skle maľované (2005)
Daira – demo (2006, 2009)

 
         
   
JARO "JARMILLA" WANECKI - bass gitara
Rok narodenia:
1976
Znamenie:
Býk
Obľúbená muzika:
Pantera,Damageplan,System of a Down,Sucidal Tendencies,Flotsam and Jetsam,Metallica,Primus,Guano
Apes,Rammstein,Rob Zombie,Korn,Dream Theater,Red Hot Chili Peppers,Ozzy
Osbourne,Motorhead,Pražský V ýber a hromadu inej a žánrovo odlišnej
muziky
Gitary:
Ibanez acoustic,Yamaha RBX
Aparát:
  Behringer
Profil:   Hudbe sa začal venovať od 12 rokov počuvaním metalových a rockových formacii a hrou na gitaru.Neskôr sa venuje hre na bass gitaru.Do dairy nastupil po Richardovi Labudovi. Medzi tým pôsobil v kapele Invisible Orchestra.
 
         
   
BRAŇO "ŠPULIAK" ŠINDEL - klávesy
Rok narodenia:
1974
Znamenie:
Baran
Obľúbená muzika:
Porcupine Tree, Spocks Beard,Ark, Nightwish, Pink Floyd, Queen, Deep Purple, Led Zeppelin, Dire Straits, The Beatles, Pražský Výběr, Gothart, Vivaldi, Mozart, Basil Poledouris a mnoho mnoho ďalších...
Klávesy:
ROLAND XP-80
Aparát:
  Behringer ULTRATONE K3000FX
Profil:   S hrou na klávesy začal pomerne neskoro (cca v 18-tich rokoch), avšak s o to väčším zápalom sa do nej púšťa. Spolupracuje so žilinskými rockovými zoskupeniami: ROADSNAKE, DETSTVO-klávesy, SANATORIUM-klávesy. V r.1995 spoluzakladá skupinu HORÚCA DENY, v ktorej okrem hry na klávesy spieva vokály a píše texty, až do jej rozpadu v r.2001. Po ročnej pauze sa stáva členom DAIRY, v ktorej hrá na klávesy a občas píše texty.
Diskografia:   Sanatorium – Autumn Shadows (1996)
Horúca Deny – Horúca Deny (1997)
Horúca Deny– Rockblues (1997)
Best Of Demos 1998 (Horúca Deny - Cesta)
Horúca Deny– Slnečné ráno (1998)
 
         
   
JANO HEINRICH - bicie
Rok narodenia:
1971
Znamenie:
Strelec
Bicie:
Mapex saturn and Black Panther and Pearl drum rack
Profil:   Hudbe a hre na bicie sa venuje od mlada. Najskôr začínal hrávať v študenskej kapele,neskôr ako väčšina začínajúcich muzikatov, aj on prechádzal viacerými "garážovými" zoskupeniami (Pentagon, Rockwell ). Štýl hudby ktorej sa snažil vždy venovať vychádzal a je založený na poctivom tkzv. "bigbajze", ktorý samozrejme prechádzal viacerími obdobiami a fázami v ktorých na začiatku nechýbala tá "thrash-ová". Neskôr však začal viac inklinovať k žánru, založenom na silnom "beglajde" a melodickom refréne, čo mu aj ostalo. Do Dairy nastupil v roku 2005 ako dlhoročný Igorov súputnik a spoluhráč v kapelách Bandgang a Arzén.
Diskografia:   Arzén výber 90-95
Arzén - Arzén 1998
Arzén a Nebeská Muzika - Ešte raz 2000
Arzén - Zhasínania 2003
Arzén - Pokušenie 2004
Arzén - Na skle maľované 2005
Arzén - S tebou či bez teba 2008